Nasza Oferta

Jeżeli szukasz ciszy i spokoju, obcowania z przyrodą, lubisz wędrować i pływać, łowić ryby, jeździć rowerem czy spacerować - znalazłeś właśnie odpowiednie miejsce.


Z myślą o Tobie przygotowaliśmy tanie noclegi w pokojach gościnnych naszego Dworku.

 • Masz ochotę na wędkowanie? Położone niedaleko jeziora: Rajgrodzkie i Dreństwo to doskonałe łowiska leszcza, szczupaka, okonia, płoci.

 • Lubisz grzyby i spacery? I tego mamy pod dostatkiem! Zapraszamy latem na jagody i maliny, a jesienią na grzybobranie.

 • Lubisz słońce i wodę? Jezioro Rajgrodzkie zaprasza.

 • Lubisz aktywnie spędzać czas? Rowery i ścieżki rowerowe czekają na Ciebie. A może wolisz spływ kajakowy?

 • Lubisz podróże? Turystyka to twoja pasja? Teraz możesz połączyć noclegi na wsi z możliwością zwiedzania pięknej okolicy


 • Teren gospodarstwa to wspaniałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Znajdziesz tu plac zabaw dla najmłodszych, boisko do gry w piłkę, trampolinę, basen, (nie musisz się martwić o dzieci, tu poczują się naprawdę wolne i nieskrępowane), miejsce na grilla i ognisko.

  Po całym dniu możesz skorzystać z naszej sali biesiadnej, usiąść z herbatą przy kominku, zagrać w piłkarzyki - doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych, spróbować swoich sił w Karaoke. Dwór Kosiły to wspaniałe miejsce na urządzenie urodzinowego przyjęcia, imprezy rodzinnej (Chrzest, Komunia), spotkania w gronie znajomych, imprezy integracyjnej dla Pracowników, konferencji, szkolenia. Zapraszamy zorganizowane grupy – mamy dla was specjalne zniżki.

  Dwór Kosiły

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

  Dane Kontaktowe


  Wojciech Mazurek
  Kosiły 4
  19-206 Rajgród

  woj. podlaskie
  Tel: 606108272 lub
  602398234

  e-mail: [email protected]